نهار نهار
دورهمی دورهمی
غیررژیمی غیررژیمی
فینگر باشی
مشاهده 13 مورد

فینگر فود کیک مرغ

کیک مرغ به دلیل طبقه‌ای بودن شباهت زیادی که به کیک دارد، با این نام شناخته می‌شود اما با تصور ذهنی ما از کیک بسیار متفاوت است. این فینگر فود ساده بسیار خوش طعم و شیک است، به همین دلیل گزینه بسیار مناسبی برای پذیرایی‌ها و مهمانی‌ها است. مواد مختلفی می‌توان در بین لایه‌های مختلف این کیک قرار داد تا هنگام خوردن طعم‌های جذابی را تست کنید. تزئین کیک مرغ بسیار مهم است، از مواد مختلفی مثل گوجه، خیار، سبزی خوردن، خیارشور و هویج هم می‌توانید برای تزئین آن استفاده کنید. کیک مرغ به دلیل طعم خوب و شکل زیبا خیلی زود جای خود را در سفره ایرانی‌ها باز کرده است و کمتر مهمانی و مراسمی را می‌بینیم که در سفره پذیرایی آن این فینگر فود دیده نمی‌شود.

پذیرایی با کیک مرغ

پذیرایی با کیک مرغ به روش‌های مختلفی می‌تواند انجام شود. شما می‌توانید نان تست‌ها را به شکل مثلثی برش دهید و مواد را میان آن قرار دهید تا شکل مینی‌ساندویچ شود. این فینگر فود زیبا جلوه خوبی به میز پذیرایی شما می‌دهد.

کیک مرغ قالبی هم که در این دستور به شما آموزش دادیم را می‌توانید در وسط میز پذیرایی قرار دهید تا مهمان‌ها به برش‌های دلخواه خود تقسیم کرده و استفاده کنند.

بعضی‌ها هم نان تست کیک مرغ را به اندازه بیسکوییت‌های کوچک برش می‌دهند و با مواد پر می‌کنند به این ترتیب فینگرفودهای کوچکی به دست می‌آید که در کنار سایر فینگرفودها می‌توانید یک سینی مزه زیبا درست کنید و با آن از مهمانان پذیرایی کنید.

کیک مرغ یکی از پیش غذاهای مورد علاقه بچه‌ها است و به عنوان فینگر فود تولد یک انتخاب هوشمندانه است. برای اینکه بچه‌ها راحت‌تر بتوانند آن را بخورند و لباس‌های خود را کثیف نکنند، بهتر است برای آن‌ها این غذا را به صورت تک نفره سرو کنید.

کلام پایانی

کیک مرغ یک فینگر فود ساده و مناسب برای پذیرایی در جشن‌ها و مهمانی‌ها است که مواد میان آن بسیار شبیه الویه است. این کیک به شیوه‌های متنوع دیزاین می‌شود، هرچه کیک شما کوچک‌تر برش بخورد بیشتر به فینگر فود شباهت پیدا می‌کند.

این غذا بسیار سنگین است و سس فراوانی دارد به همین دلیل توصیه می‌شود به اندازه کوچک از طعم آن لذت ببرید. قالب‌های یک نفره بهترین گزینه برای آماده کردن این فینگر فود هستند. اگر فرصت آماده کردن کیک مرغ را ندارید می‌توانید آن را به صورت آماده تهیه کرد و برای پذیرایی استفاده کنید.

سفارش فینگر فود
نوع مراسم : دورهمی , عروسی , تولد کودک , تولد بزرگسال ,
نوع : فینگر فود ,
نوع وعده غذایی : نهار , شام , میان وعده ,
نوع رژیم غذایی : غیررژیمی ,
.